Rejestracja i przesyłanie streszczeń już możliwe

Szanowni Państwo,

Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiej Konferencji Mykologów pragnie poinformować, że rejestracja oraz przesyłanie streszczeń na Ogólnopolską Konferencję Mykologów jest już możliwe.

Przypominamy jednocześnie, że w pierwszym dniu konferencji (07.09.2020) odbędzie się Walne Zgromadzenie członków Polskiego Towarzystwa Mykologów (osoby, które nie będą brały udziału w konferencji, a planują udział jedynie w zgromadzeniu, również są proszone o zarejestrowanie się).

W ostatnim dniu konferencji planowane są warsztaty poświęcone identyfikacji Macromycetes i śluzowców połączone z wyjazdem terenowym do lasu w Gorcach, natomiast chętnych diagnostów laboratoryjnych i lekarzy zapraszamy na warsztaty poświęcone diagnostyce grzybic paznokci. Ze względów organizacyjnych liczba uczestników warsztatów jest ograniczona.

Uczestnicy chcący zaprezentować swoje prace znajdą w panelu rejestracyjnym słowa kluczowe umożliwiające przyporządkowanie abstraktów do planowanych sesji. Ze względu na ograniczoną powierzchnię wystawową, każdy uczestnik może przedstawić tylko jedną pracę.

Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć w zakładce „Dla uczestników” oraz w komunikacie II.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!
Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiej Konferencji Mykologów


Powrót